П'ятниця, 17 червня 2016 00:00

Фермерів знищують під відкриття ринку землі

pavlushko yuryЗа останні два роки податкове навантаження для сільгоспвиробників на один гектар землі в обробітку зросло в 41 раз. А з 1 січня уряд хоче повністю позбавити агровиробників спецрежиму ПДВ і перевести їх на загальну систему оподаткування.

При цьому, аграріїв позбавляють останньої системної підтримки. Тваринництво не виживе взагалі. У тих, хто займається рослинництвом, не буде оборотних коштів. Кредитування у нас практично нема. Або ж вартість позик космічна. Українських сільгоспвиробників просто доводять до банкрутства.

Складається враження, що українських сільгоспвиробників хочуть зовсім «зачистити» під створення ринку землі. І забрати землі, на яких вони господарюють. Адже у разі відкриття ринку землі українські виробники нічого придбати не зможуть.

У Європі сьогодні вартість одного гектара землі сільськогосподарського призначення коштує 20-30 тисяч доларів. Навіть якщо ціни в Україні будуть дещо нижчими, ми землю купити не зможемо. З такою політикою у нас взагалі не буде грошей. Відповідно, її скуплять або міжнародні корпорації, або ж з десяток українських магнатів, які уже зараз прибирають до своїх рук землі, штучно завищуючи ціни оренди.

 

Свіжі новини

Заява Аграрної партії України

/ 28 бер. 2018
Сьогодні тисячі українців позбавлені можливості отримати свої земельні паї. Питання щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення стало предметом політичних торгів та гострих суспільних дискусій. Однак із поля зору влади випала низка важливих питань, які мають передувати початку ринкового обігу ділянок.…

Відповідальність за накопичені борги влада перекладає на український народ – Віталій Скоцик

/ 12 лют. 2018
  Податковий борг місцевих олігархів із 2014 року донині зріс у вісім разів! Зараз це 77 мільярдів гривень, відповідальність за повернення яких влада знову перекладає на український народ. Зараз в Україні немає дієздатної влади. Сформувати ефективний уряд та парламент можливо, лише…