Фермерів знищують під відкриття ринку землі
П'ятниця, 17 червня 2016 00:00

Фермерів знищують під відкриття ринку землі

pavlushko yuryЗа останні два роки податкове навантаження для сільгоспвиробників на один гектар землі в обробітку зросло в 41 раз. А з 1 січня уряд хоче повністю позбавити агровиробників спецрежиму ПДВ і перевести їх на загальну систему оподаткування.

При цьому, аграріїв позбавляють останньої системної підтримки. Тваринництво не виживе взагалі. У тих, хто займається рослинництвом, не буде оборотних коштів. Кредитування у нас практично нема. Або ж вартість позик космічна. Українських сільгоспвиробників просто доводять до банкрутства.

Складається враження, що українських сільгоспвиробників хочуть зовсім «зачистити» під створення ринку землі. І забрати землі, на яких вони господарюють. Адже у разі відкриття ринку землі українські виробники нічого придбати не зможуть.

У Європі сьогодні вартість одного гектара землі сільськогосподарського призначення коштує 20-30 тисяч доларів. Навіть якщо ціни в Україні будуть дещо нижчими, ми землю купити не зможемо. З такою політикою у нас взагалі не буде грошей. Відповідно, її скуплять або міжнародні корпорації, або ж з десяток українських магнатів, які уже зараз прибирають до своїх рук землі, штучно завищуючи ціни оренди.

 

Свіжі новини

Олександр Пікож (депутат Великодимерської ОТГ): Боротися з туберкульозом треба не на папері

/ 30 бер. 2018
Туберкульоз є найпоширенішою інфекцією в усьому світі. Ця хвороба щороку забирає більше життів, аніж СНІД та інші хвороби. Поширення туберкульозу  є однією з причин втрати працездатності, появи інвалідності та підвищення смертності населення Броварського району. Не буду приводити статистику захворюваності та…

Заява Аграрної партії України

/ 28 бер. 2018
Сьогодні тисячі українців позбавлені можливості отримати свої земельні паї. Питання щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення стало предметом політичних торгів та гострих суспільних дискусій. Однак із поля зору влади випала низка важливих питань, які мають передувати початку ринкового обігу ділянок.…