Вівторок, 30 травня 2017 00:00

Аграрії Згурівщини просять голову ОДА захистити їх від рейдерства

7f004e59d987635934a51c2f2ae80b34 LУ вівторок, 30 травня, майже 30 керівників фермерських господарств Згурівського району приїхали до голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана з вимогою захистити їх від рейдерських захватів. Роками компанія «Ван Хоф Юкрейн ЛТД» тримає фермерів району в чіпких рукавицях рейдерства.

«Фірма «Ван Хоф Юкрейн ЛТД» вже більше 4 років незаконно забирає в нас землю. Поки ми, фермери, судимося з ними за право працювати на нашій землі, вони спокійнісінько працюють на ній. Для керівництва цієї фірми не існує ні українських законів, ні правил ведення бізнесу. Виходить, що українські фермери зовсім не захищені у своїй державі. В держорганах скоріше захищатимуть інтереси іноземної компанії, а не підтримають вітчизняного фермера. Якщо раніше нам просто не давали працювати, то тепер ще й залякують», - говорить фермер зі Згурівщини, представник Аграрної партії Згурівського району Григорій Гавриленко.

Фермери звернулися до голови Київської ОДА з проханням вплинути на ситуацію, що склалася в районі та захистити їхні інтереси. Аграрії скаржаться, що дана фірма працює в районі більше 14 років, але вже протягом 4 років займається рейдерськими захватами земель сільськогосподарського призначення. Багато керівників малих фермерських господарств судяться з нею. Але поки ідуть судові справи, іноземна компанія спокійно працює на землі.

Хлібороби наголошують, якщо їх не почує керівництво Київської області, вони підуть під Верховну Раду України. Адже ситуація, в якій вони опинилися, ще більше ускладнює і без того непросте життя аграріїв.

Зазначимо, що лише за минулий рік в Україні було близько 7,5 тисяч рейдерських хахватів, а днями у Кіровоградській області рейдери відкрили стрілянину на одному з підприємств, розстрілюючи натовп цинічно, наосліп.

 

Блоги

 • Что даст Украине введение системы HACCP?
  написав  
  До 1 января 2019 года все животноводческие предприятия Украины должны перейти на систему HACCP. Что это за система и что она даст разбирались в The…
    Субота, 01 липня 2017 00:00
 • Прогноз щодо збору та вартості нового урожаю
  написав  
  У полі вже стартував збір урожаю озимих зернових. Першими до збору приступили сільгоспвиробники із південних областей, оскільки через відсутність дощів зернові просто "горять". Як завжди…
    П'ятниця, 30 червня 2017 00:00
 • Біль Чорнобиля
  написав  
  Сьогодні минає 31 рік від дня Чорнобильської трагедії, яка сталася в ніч на 26 квітня 1986 року в українському Поліссі, наслідки якої ми відчуваємо й…
    Середа, 26 квітня 2017 00:00