Середа, 12 липня 2017 00:00

На безкоштовне медичне обстеження прийшли і 90-річні жителі

13Медична акція започаткована Київською обласною організацією Аграрної партії України, нині відбулася на теренах Бородянського району.

12 липня у село Озера завітала виїзна бригада медиків-волонтерів у складі  двох лікарів-офтальмологів, терапевта, ендокринолога та невропатолога. Місцеві жителі, завчасно попереджені про безкоштовний медичний огляд, зранку дружно пішли до сільського клубу. Допомогою медиків у цей день скористалися біля 200 озерчан  різного віку. Доречно відзначити, що серед них були і довгожителі – 90-річні Ніна Данилівна Карпенко  та Марія Яківна Котлярова. «Ми сьогодні дізналися, що безкоштовну медичну акцію організувала Аграрна партія України, – сказали у розмові жінки. – Висловлюємо її керівникам щиру подяку!». До розмови приєдналася  Галина Духота: «Я записалася до всіх лікарів: зокрема, хочу здати аналізи на цукор, послухати, що скаже терапевт, бо маю багато болячок. До  районної лікарні вже давно не їздила – важко добиратися. Ви не повірите – маршрутка з нашого  села до Бородянки ходить тільки двічі …. на тиждень. У поліклініці можеш прочекати весь день і не потрапити до лікаря. А сьогодні до нас приїхала ціла бригада медиків – всі уважні, кваліфіковані. Було б добре, щоб такі акції проводилися щорічно. Хоча таку важливу справу – безкоштовний медичний огляд – повинні  організовувати державні структури».

–  99 відсотків пацієнтів, яких ми прийняли в Озерах, пройшли обстеження в офтальмологів, –  розповіла адміністратор Міжнародного благодійного фонду «Сприяння та розвитку медицини» Наталя Шукаєва. –   Всі, хто цього потребував, отримали безкоштовно окуляри. Виявилося, що багато пацієнтів хворі на цукровий діабет – ми їм приписали лікування, надали консультації.

Ініційована Київською обласною організацією Аграрної партії  України медична акція дуже важлива. Вона дає змогу виявити запущені проблеми зі здоров’ям і правильно скоригувати лікування. Щоб таким чином продовжити життя людей.

У цей день місцеві жителі не тільки пройшли медичне обстеження. Їм запропонували  і духовну «їжу» - газети та буклети Аграрної партії України.

Галерея изображений

 

Блоги