Понеділок, 31 липня 2017 00:00

У Березані медичне обстеження пройшли 991 мешканець

За підтримки Аграрної партії, 28 та 29 липня, у м. Березань пройшла медична акція.За два дні роботи виїзна медична консультація обстежила 991 мешканця Березані. У складі медичної бригади працювали 14 лікарів, серед яких: терапевти, офтальмологи, дерматологи, невропатологи, хірурги, узісти та інші.

Громадяни, які відвідали захід, мали можливість пройти ультразвукову діагностику внутрішніх органів (УЗД), виміряти артеріальний тиск і рівень цукру в крові, перевірити очний тиск і зір. Тим хто цього потребує, за рекомендацією лікаря, на місці підібрали і видали окуляри і компресорні колготки від варикозного розширення вен.

Зі слів голови Київської обласної організації Аграрної партії Олега Корбана: «Коли ми розпочали реалізацію програми медичного обстеження мешканців Київської області, то вважали, що вона буде актуальною передусім у сільській місцевості. Адже не в кожному селі є ФАП чи медичний пункт, а ті, що функціонують не мають необхідного матеріально-технічного забезпечення. Однак, як показує приклад Березані та Ржищева нашу ініціативу радо вітають і у містах, де функціонують поліклініки та лікарні. Такі акції допомагають медикам покращувати рівень медичного обслуговування мешканців».

Активні члени Аграрної партії, передусім сільгоспвиробники, медичні та педагогічні працівники, за підтримки яких і є можливим проведення цієї благочинної програми, переслідують соціальні цілі. Адже від стану здоров’я наших земляків залежить, бути Київщині розвиненим краєм чи і надалі втрачати демографічний потенціал. Хочеться заспокоїти представників влади, які на словах ніби підтримують, а на практиці з пересторогою ставляться до нашої благочинної акції. Було б добре якщо б медична ініціатива Аграрної партії знаходила підтримку у керівників органів державної влади та місцевого самоврядування без прив’язки до політичної приналежності.

 

Блоги