Середа, 18 жовтня 2017 00:00

Медична акція за сприяння Аграрної партії Київщини стартувала на Тетіївщині

З 13 жовтня медична акція за сприяння й ініціативи Київської обласної організації Аграрної партії України та особисто Олега Корбана стартувала у Тетіївської районі. Вже зараз акція пройшла на території Голодьківської, Росішківської, Дібрівської, Ненадихівської, Стадницької, Степівської сільських рад. Майже 700 жителів сіл отримали фахові консультації лікарів.

Очільник Аграрної партії Київщини Олег Корбан подякував за роботу керівнику Тетіївського районного партійного осередку Юрію Демцюрі та меру м. Тетіїв Руслану Майструку. Адже саме завдяки тісній співпраці, розумінню потреб громади та підтримці вдалося запустити надзвичайно важливий соціальний проект у Тетіївському районі.

13 жовтня в с. Голодьки акцію відвідали 85 людей, які мали можливість отримати консультаціюендокринолога, терапевта, невролога, офтальмолога, зробити аналіз крові на цукор. Принагідно, перевірив зір і мер Тетієва Руслан Майструк. Того ж дня в Росішках 125 людей проконсультувались у терапевта, офтальмолога, невролога та зробили аналіз крові на цукор.

16 жовтня 62 мешканця с. Стадниця потрапили на прийом до терапевта, ендокринолога, гінеколога, офтальмолога, перевірили рівень цукру в крові. В с. Дібрівка акцію відвідали 128 осіб. Для жителів села працювали хірург, терапевт, ендокринолог, офтальмолог, проводився аналіз крові на цукор.
17 жовтня акцію проведено в Степовому та Ненадихах. 186 степівчан отримали консультацію терапевта, невролога, офтальмолога та перевірили рівень цукру в крові. В с. Ненадиха 111 осіб пройшли обстеження у гінеколога, терапевта, офтальмолога, зробили аналіз крові на цукор.

Тим часом медична акція рухається далі населеними пунктами Тетіївщини. Згідно графіку, 19 жовтня лікарі працюватимуть для мешканців Горошківської і Тайницької сільських рад, 20 жовтня – Скибинецької та Черепинської, а 23 жовтня – для Дзвеняцької, Михайлівської та Бурковецької громади.

Протягом двох тижнів жителі 18 населених пунктів району отримають кваліфіковані консультації офтальмолога, терапевта, невролога, ендокринолога, пройдуть обстеження на рівень цукру в крові.

Здорові люди – сильна громада!

Галерея изображений

 

Блоги