П'ятниця, 29 грудня 2017 00:00

З Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі мешканці Київщини, друзі, колеги, однодумці!
 
Щиро вітаю Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
 
Цей рік для всіх нас став роком нових звершень і досягнень, випробувань і становлення. Завдяки єдності і титанічній праці ми досягнули немало. Аграрна партія у Київській області здобула друге місце у виборах до ОТГ та увійшла у суперлігу політичних партій на всеукраїнській політичній арені. За рік ми зробили чимало добрих справ.
 
Спільні перемоги і досягнення – це спільна робота нашої міцної аграрної родини. Крок за кроком ми показали, що правда на нашій стороні, наша сила в єдності, любові до своєї сім’ї, України!
 
Хочу подякувати кожному, хто в нашій дружній команді, кожному, хто поважає і підтримує нас, кожному, хто нас критикує, бо від цього ми стаємо ще сильнішими. Особливо хочу сказати слова вдячності людям, які висловили нам довіру на місцевих виборах.
 
Я переконаний, що в наступному році ми триматимемо швидкий темп і разом будемо досягати ще більших висот! Ми продовжимо долати нелегкий шлях до перемоги. Надалі будемо працювати на благо Київщини, робити впевнені кроки по відродженню сильної, суверенної та заможної держави.
 
Щиро бажаю, щоб у 2018 році кожну домівку наповнили любов, злагода і благодать. Міцного здоров’я усім, радості, благополуччя та мирного неба. Сил і натхнення нам всім у боротьбі за квітучу Україну. Нехай віра буде непохитною і збуваються найсміливіші мрії!
 
Веселого Нового року та світлого Різдва!
 
З найкращими побажаннями
Голова Київської обласної організації
Агарної партії України                    Олег КОРБАН

 

Блоги