Історія партії

ilustration hystoryАграрна партія України – це партія Українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та духовність українців. Наша віра і праця допоможуть нам відродити сильну та заможну Україну!

Аграрна партія України заснована 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді в м. Києві. За час свого існування в партії були як злети так і падіння. При цьому партія активно впливала на формування аграрної політики держави.

Нову сторінку в історії партії відкрито 20 вересня 2014 року на IV з’їзді Аграрної партії України із обранням Головою партії Віталія Скоцика. Новий Голова партії поставив завдання її повного оновлення, щоб політична сила стала боєздатною та готовою до наступних місцевих та парламентських виборів. При цьому партія має будуватися «знизу – до верху», як центристська демократична політична сила європейського типу.

25 жовтня 2015 року Аграрна партія Україна взяла участь в місцевих виборах в усіх областях України. В загальному підсумку місцевих виборів 2015 року Аграрна партія України отримала середній показник по Україні 7,9 % та п’яте місце за кількістю обраних депутатів місцевих рад, перше місце за ефективністю виборчої кампанії, якщо оцінити кількість висунутих кандидатів і отриманих депутатських мандатів, друге місце за кількістю голів новостворених громад та третє місце – за кількістю обраних від неї депутатів новостворених громад і за кількістю міських та селищних голів.

На сьогоднішній день в органах місцевого самоврядування по всій території України Аграрна партія України представлена 3472 депутатами, 202 міськими, селищними та сільськими головами. Довіра людей покладає на нас високі вимоги та відповідальність по відстоюванню та захисту їхніх інтересів.

У Київській області Аграрна партія України представлена в 11 районних та 3 міських радах. При цьому головами Володарської, Згурівської та Переяслав-Хмельницької районних рад є представники від Аграрної партії України.

 

Свіжі новини

Три мільйони підписів проти поспішного ринку землі аграрії принесли під ВР

/ 08 черв. 2017
Під Верховною Радою та в урядовому кварталі відбувся масовий мітинг в рамках акції «Не дамо вкрасти землю!». Близько 30 тисяч людей з усіх областей привезли під парламент 3 мільйони підписів проти поспішного впровадження ринку землі. Голова ВР відмовився зустрітися з…

7 червня під Верховною Радою відбудеться мітинг-протест «Не дамо вкрасти землю!»

/ 06 черв. 2017
7 червня з ініціативи Аграрної партії під стінами Верховної Ради відбудеться масовий мітинг в рамках акції «Не дамо вкрасти землю!». У ньому візьмуть участь представники всіх регіонів України. Учасники принесуть під стіни парламенту 3 мільйони підписів проти дикого розпродажу землі…

Якщо уряд хоче отримати підтримку пенсійної реформи, то мав би оприлюднити сам законопроект – Віталій Скоцик

/ 06 черв. 2017
Кабмін має оприлюднити текст законопроекту про пенсійну реформу і не замовчувати домовленостей із міжнародними кредиторам. Посилатись на підтримку МВФ та іншими світовими інституціями абстрактного документу, не уточнюючи, який саме варіант реформи вони погодили, - нечесно щодо людей. Адже реформа робиться…