Історія партії

Історія партії

ilustration hystoryАграрна партія України – це партія Українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та духовність українців. Наша віра і праця допоможуть нам відродити сильну та заможну Україну!

Аграрна партія України заснована 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді в м. Києві. За час свого існування в партії були як злети так і падіння. При цьому партія активно впливала на формування аграрної політики держави.

Нову сторінку в історії партії відкрито 20 вересня 2014 року на IV з’їзді Аграрної партії України із обранням Головою партії Віталія Скоцика. Новий Голова партії поставив завдання її повного оновлення, щоб політична сила стала боєздатною та готовою до наступних місцевих та парламентських виборів. При цьому партія має будуватися «знизу – до верху», як центристська демократична політична сила європейського типу.

25 жовтня 2015 року Аграрна партія Україна взяла участь в місцевих виборах в усіх областях України. В загальному підсумку місцевих виборів 2015 року Аграрна партія України отримала середній показник по Україні 7,9 % та п’яте місце за кількістю обраних депутатів місцевих рад, перше місце за ефективністю виборчої кампанії, якщо оцінити кількість висунутих кандидатів і отриманих депутатських мандатів, друге місце за кількістю голів новостворених громад та третє місце – за кількістю обраних від неї депутатів новостворених громад і за кількістю міських та селищних голів.

На сьогоднішній день в органах місцевого самоврядування по всій території України Аграрна партія України представлена 3472 депутатами, 202 міськими, селищними та сільськими головами. Довіра людей покладає на нас високі вимоги та відповідальність по відстоюванню та захисту їхніх інтересів.

У Київській області Аграрна партія України представлена в 11 районних та 3 міських радах. При цьому головами Володарської, Згурівської та Переяслав-Хмельницької районних рад є представники від Аграрної партії України.

 

Свіжі новини

Олександр Пікож (депутат Великодимерської ОТГ): Боротися з туберкульозом треба не на папері

/ 30 бер. 2018
Туберкульоз є найпоширенішою інфекцією в усьому світі. Ця хвороба щороку забирає більше життів, аніж СНІД та інші хвороби. Поширення туберкульозу  є однією з причин втрати працездатності, появи інвалідності та підвищення смертності населення Броварського району. Не буду приводити статистику захворюваності та…

Заява Аграрної партії України

/ 28 бер. 2018
Сьогодні тисячі українців позбавлені можливості отримати свої земельні паї. Питання щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення стало предметом політичних торгів та гострих суспільних дискусій. Однак із поля зору влади випала низка важливих питань, які мають передувати початку ринкового обігу ділянок.…