Історія партії

ilustration hystoryАграрна партія України – це партія Українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та духовність українців. Наша віра і праця допоможуть нам відродити сильну та заможну Україну!

Аграрна партія України заснована 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді в м. Києві. За час свого існування в партії були як злети так і падіння. При цьому партія активно впливала на формування аграрної політики держави.

Нову сторінку в історії партії відкрито 20 вересня 2014 року на IV з’їзді Аграрної партії України із обранням Головою партії Віталія Скоцика. Новий Голова партії поставив завдання її повного оновлення, щоб політична сила стала боєздатною та готовою до наступних місцевих та парламентських виборів. При цьому партія має будуватися «знизу – до верху», як центристська демократична політична сила європейського типу.

25 жовтня 2015 року Аграрна партія Україна взяла участь в місцевих виборах в усіх областях України. В загальному підсумку місцевих виборів 2015 року Аграрна партія України отримала середній показник по Україні 7,9 % та п’яте місце за кількістю обраних депутатів місцевих рад, перше місце за ефективністю виборчої кампанії, якщо оцінити кількість висунутих кандидатів і отриманих депутатських мандатів, друге місце за кількістю голів новостворених громад та третє місце – за кількістю обраних від неї депутатів новостворених громад і за кількістю міських та селищних голів.

На сьогоднішній день в органах місцевого самоврядування по всій території України Аграрна партія України представлена 3472 депутатами, 202 міськими, селищними та сільськими головами. Довіра людей покладає на нас високі вимоги та відповідальність по відстоюванню та захисту їхніх інтересів.

У Київській області Аграрна партія України представлена в 11 районних та 3 міських радах. При цьому головами Володарської, Згурівської та Переяслав-Хмельницької районних рад є представники від Аграрної партії України.

 

Свіжі новини

Виїзна медична консультація Аграрної партії відвідала Бучу

/ 23 серп. 2017
За підтримки Аграрної партії у місті Буча в районі масиву Склозаводу, 19 серпня, пройшла медична акція. За день роботи виїзна медична консультація у складі 15 лікарів обстежила 333 місцевих мешканця. У складі медичної бригади працювали: офтальмологи, терапевти, дерматолог, хірург, лор.…

Вітання з ювілеєм Гавриленка Григорія Олександровича

/ 18 серп. 2017
Дорогий Григорію Олександровичу! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Вашого 60-річного ювілею. За покликом серця Ви обрали благородну життєву місію – вирощуєте хліб. Завдяки Вашій хазяйновитості і клопіткій праці розвивається громада, покращується добробут людей. Ми високо цінуємо Ваш особистий внесок…

439 мешканців Гаврилівки пройшли медичне обстеження

/ 20 лип. 2017
Сьогодні медичний десант Аграрної партії обстежив 439 мешканців села Гаврилівка Вишгородського району. Це є своєрідним рекордом для сільської місцевості. Зі слів вдячних пацієнтів їх висока відвідуваність, не в останню чергу зумовлена, позитивними відгуками від родичів та знайомих із сусідніх сіл…